Menu

Kreatywnie na co dzień

Blog o mojej codzienności.

Moje poranki

sprytnymaluch

kawa

Witajcie spryciule!

Otrzymuję wiele zapytań o to, jak ja spędzam dzień. Zapewne myślicie, że życie sprytnej mamy to pasmo sukcesów i można już osiąść na laurah jak pączek w maśle delektując się chwilą. Nic z tych rzeczy, o nie!!!

Przedewszystkim dzień rozpoczynam od kubka gorącej, rozpuszczalnej, gorzkiej kawy. Dodaję mleko i mieszam. Mleko wspomaga procesy trawienia!!! Piję takich kaw 5. Kawa jest dobrym antyoksyaentm. Dzieci jedzą parówki (takie śmieszne ośmiorniczki z nich robie hehe). Jestem gotowa działać!!!!

Następnie trochę bawię się z Żakliną, albo gotuję moje pyszne specjały dla reszty gromadki. Najwięcej psoci Bonifacy, ale mam na to sprytne sposoby (o tym w kolejnym poście). Wspólnie mamy kupę zabawy!!!!

Po tym wszystkim mogę już wygodnie pisać z wami korespondencję i inspirować was swoimi sprytnymi radami. Wyszukuje dla was przepisy z całego świata, nieraz z odległych krajów i państw. Ostatnio znalazłąm przepis na łazanki z kamerunu, ale to temat na osobny wpis.

Na spoczynek udaję się wieczorem i nakładam maseczkę z ogórka. Jak ją wykonać??? Jeden ogórek kroimy na 2 plastry i kładziemy pod oczy. tak na oko (he he) po 15 minutach ściągamy ogórki i jesteśmy gotowe! Po tym rytuale piękności zasypiam z uśmiechem na ustach!!!

A WY JAK SPĘDZACIE DZIEŃ????

 

Wasza Sprytna Mama

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Zmeczonamarta] *.dynamic.chello.pl

    Super maseczka :) Dla Zmęczonejmarty w sam raz. A że jestem mocno zmęczona wypróbuję podwójną dawkę :) Go Supermama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • sprytnymaluch

    Marto!!111 Polecam pamietaj tylko, że ta maseczka nie nadaje sie do ponownego użytku. probowałam ją kiedyś przechowywać ale po tygodniu była do wyżucenia
    Bon vyage!

© Kreatywnie na co dzień
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci